Nowości  Turystyka morska    
 


TurystykaMorska.pl > TT-Line częściej na trasie Świnoujście - Trelleborg

2014-08-25 TT-Line częściej na trasie Świnoujście - Trelleborg

Niemiecki armator promowy TT-Line o 50% zwiększa możliwości przewozowe na połączeniu Świnoujście - Trelleborg.

Od dnia 1 września 2014 roku TT-Line na trasie Świnoujście - Trelleborg będzie oferować 20 rejsów tygodniowo.

Przypomnijmy, że TT-Line otworzyło połączenie promowy pomiędzy Świnoujściem, a Trelleborgiem w południowej Szwecji w styczniu 2014 roku oferując z Polski do Szwecji 12 rejsów tygodniowo.

"Jesteśmy zadowoleni, że możemy zaoferować więcej rejsów i tym samym lepsze rozwiązania dla naszych klientów, szczególnie w tzw. dni ładunkowe" - powiedział Hannes Conzen, dyrektor zarządzający TT-Line.

Nowy rozkład rejsów został opracowany wspólnie z klientami i dostosowany do przewidywanego popytu. Na linii Świnoujście - Trelleborg TT-Line eksploatuje prom m/s "Nils Dacke", który posiada 163 kabiny oraz 2200 metrów linii ładunkowej.

"W szczególności załoga promu Nils Dacke i nasze nowe biuro w Świnoujściu istotnie przyczyniły się do dobrego startu naszego nowego połączenia promowej, tak więc zwiększenie zdolności przewozowych na połączeniu Świnoujście-Trelleborg jest logicznym krokiem." - powiedział Bernhard J. Termühlen.

"Sukces nowego połączenia promowego nie jest niespodzianką, został wypracowany, a w sytuacji ciągłego rozwoju gospodarczego Polski, którego barometrem jest właśnie transport, konsekwentne zwiększenie okazji załadowczych dla klientów, jest uzasadnione." - powiedziała Aneta Wencel.

TurystykaMorska.pl na serwisach społecznościowych: